Kde koupit plátkové zlato?

Nejlepší odpověď
cochee

Já myslím, že na objednávku ti v zlatnictví ty pláty udělají. A pokud myslíš ty mikrometrové zlaté fólie, téměř průsvitné, na umělecké štuky, tak kontaktuj nějakou tu firmu, která se tou výzdobou zabývá, jestli si to vyrábějí sami, nebo to od někoho kupují.

Další odpovědi
Lutagame

To záleží kolikíti karátové zlato chceš jestli 999,99 – ryzí nebo 14 nebo 24 karátové …

Awe

Lutagame: Nechci ti nic říkat ale ryzí zlato je 24 karátové :) po té jsou dělené 6,8,9,14,18,22 a 24 karátové (ryzí) 999,9 u šperků se využíva nejčastěji 14,18,22 a 24 karátů pokud chceš plátkové zlato/fólií na uměleckou tvorbu bude levnější koupit technické a to 6,8 karátové

Tomáš78

Pokud by někoho zajímalo jak to s těmi karáty u zlata je, tak vysvětlení je třeba tady https://www.ak­tualni-cena-zlata.cz/karaty-zlato-a-diamaty/