nynz

Kde koupit pásky na oční víčka?

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, kdepak bych mohla sehnat pásky na oční víčka?

Děkuju.

Nejlepší odpověď
anonym

U nás ještě nejsou k sehnání.Pouze jen na pofidérních stránkách,kde bych si vůbec netroufala objednat ani vložky do bot.Ukázka návodu,jak je aplikovat: – Když jste si koupili tenhle za cenu nižší než 50 dolarů dostanete 30 pruhy v každém okně, je celý měsíc nabídky pásů, chcete-li odříznout každý den. Někteří uživatelé hlásili na výrobce, že se hledají a pocit s využitím oční víčko lifter mladší 10 let, není nic těžké a rychlé pravidlo s pásy, můžete je použít kdykoli, bez ohledu na to, kde jste nebo co dělají takže je vysoce životaschopnou alternativu k chirurgii. Můžete cítit jistější ve vašem vzhledu a vypadat lépe fotografiích nebo Podívejte se lidem zpříma do očí znovu, protože věděl, že vypadáš skvěle.

Samozřejmě nelze zaměňovat podle ceny produktu od tohoto výrobce, ale to záleží na vašich

Další odpovědi
briketka10

máte-li na mysli masku na spaní přes den
tak zde máte odkaz, jinak neznám pásky :
http://kosmeticke-pomucky.heure­ka.cz/maska-na-spani/
http://www.zdra­votnicke-potreby-a-pomucky.cz/zdrave-spani/proti-migrene/maska-na-oci.html
Doplňuji:
našla jsem ještě chladivé oční brýle strčí
se do lednice a po té se přiloží na oči mám
je doma od Avonu :
http://www.sa­moleceni.cz/85941610­70184/sjh-606a-relaxacni-gelove-bryle

Zbynas

O / Ua (původně „vnuk“) nebo Mac („syn“)

Takže je to jako vnuk.
Doplňuji:
To mělo bejt jinam O-o

Michálek1245

Dobrý den, chápu, proč to sháníte. Dokonce i vím, co to je. Ale na druhou stranu… Já bych do toho fakt nešel. Abyste si pak jen neurychlila to neodvratné a to je operace očních víček. Berte to tak, že oční víčko je taky sval a když si dáte tejpu na záda, tak si je taky můžete zničit ještě více. To mám z vlastní zkušenosti dokonce.