Ondrisek

Kde koupit obal na nokii 2323?

Strýc by potřeboval kryt na mobil Nokia 2323 (old school model), nic není tvrdší než nokia, ale i přes to. Šlo by o klasický kožený, vysouvací. Na internetu nic, hledal jsem anglicky i česky. Nevíte, kde by se dal sehnat? Díky

Odpovědi
Frogman

V otázce píšeš „obal“, ale v popisu „kryt“.
Pokud to správně chápu, strýc jen potřebuje pouzdro na mobil.
Není proto nic jednoduššího, než zajít do libovolné prodejny mobilů a tam nějaké pouzdro vybrat. Pouzdro je velké dost, takže je jedno, do jakého ten mobil strčí… :DDD
Třeba sem: https://www.al­za.cz/yenkee-bizon-ybm-b043-xl-cerne-d2924983.htm ;)