Marvan

Kde koupit nebo získat nový telefon (pevnou linku)

Celý život mám pocit, že telefon tedy pevná linka se vždy nějak objevila a prostě existovala v mé domácnosti. Teď se rozbila a nevím kde koupit nebo jak sehnat novou.

Děkuji za pomoc s tak banálním problémem

Nejlepší odpověď
badisko

V elektru …

Další odpovědi
anonym

Leckde… 😉
http://klasicke-telefony.heure­ka.cz/

Ondra Mareš

U nás v čr to nabízí např. o2, ale v elektru se určitě taky najde.

anonym

Zajdi si do prodejny O2 Télefonica. Jenom nechtěj pevnou linku, ale klasický telenonní přístroj.
Kdybys zavolal na 800123456 a nahlásil poruchu telefonního přístroje, tak by ti jej přijel vyměnit přímo technik z O2.
Dokonce se mne ptali při zřizování pevné linky, jaký přístroj si budu přát. Takže si můžeš vybrat.