Zepple

Kde koupit na internetu pouzdro?

Už dlouho hledám na internetu nějaké dobré pouzdro do školy. :) A moje vysněné je s motivem oblohy – mráčky, může být i duha, slunko… atd.. Rozhodně bych chtěla jen takový ten ovál – tužky jsou volně pohozené. ( Ne dětské pouzdro na patra. ) Hledám, hledám… ale nikde nic najít nemůžu.  Představu, že bych něco takového koupila v kamenném obchodě jsem už vzdala, tak tedy volím internetovou cestu… Pokusili byste se prosím něco najít vy? :)) Moc děkuju, já vím jsem hrozně náročná :DD Jenže už mě ta škola zmáhá, moje narozeniny se blíží… a já bych si hodiny chtěla zpříjemnit pěkným penálem :))

Odpovědi
ReHu

Tak si ho zkus ušít sama. A ozdobit ho podle svých představ. V prodejnách výtvarných potřeb je k dostání mnoho různých materiálů a pomůcek pro ozdobení takového penálu.

hanulka11

Vídám v Kauflandu hodně takových pouzder, vím co myslíš ,mají hodně motivů.Nevím zda jsi tam již byla se podívat.
Mají i celé sady pouzdro, desky .....