Kde koupit lupínky ke smažení?

Jako malá nám je dělala maminka. Byly to takové polotovary, které se během chvilky usmažily.

Nejlepší odpověď
hanulka11

taky jsem je kupovala, už dlouho jsem je ale nikde neviděa a zde je prodává

http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/8940526/Pro­dam-lupinky-na-smazeni-v-oleji.php

Další odpovědi
akama

hele ono taky kolikrát by bylo dobré se zeptat pana googla. našla jsem nějaké ty bramobory a jiný, ale asi myslíš takové ty snacky. web je hotsnack.cz , asi to bude ono. Dej vědět až koupíš jaké jsou, jestli jako v krámu nebo podobné. Zkusím to pak taky.

Zdroj: hotsnack.cz