Pavluška

Kde koupit kvalitní zdobicí cukrářský pytlík?

cenově dostupný

Nejlepší odpověď
elektrikář

Cukrářskýn sáček se musí před použitím namočit, když to nepomůže jde do vnitř přidat sáček z mikrotenu. Používaly se sáčky od mléka. Jinak jde na svářečce také svařit sáček ze silnější folie.

Další odpovědi
iceT

V domacich potrebach,ale dejte si pozor jaky pytlik koupite.Ja jsem si koupila udajne opatreny necim,co zabrani protekani tuku z platna,ale nebyla to pravda.Jakmile jsem ho zacala pouzivat,tak platno propustelo tuk,tudiz radeji volim zdobici strikacku.Ta se da sehnat vetsi i mensi,je z plastu a nastavce taky ma.
Jeste se da sehnat pytlik igelitovy,kde jen sestrihnete rožek na pozadovanou velikost nastavce a nestoji majlant.