ShyDoe

Kde koupit kvalitní sušené bylinky ?

Nechci bylinkové čaje, ale samotné sušené KVALITNÍ bylinky (různé druhy). Chci je použít do čaje, kosmetiky atd. Nevíte , kde bych je mohla koupit (kamenný obchod, e-shop.. )? Děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud jde o e-shopy, vyber si – https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=by­linky+prodej&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl .
Pokud jde přímo o bylinkáře („kamenné prodejny“) – kdybys nebyla trdlo a zmínila aspoň kraj, kam si pro bylinky můžeš dojet, taky bych, možná, poradil…
😁
Ale každopádně máš nejlepší, pokud si bylinky natrháš a nasušíš sama – jednak víš přesně jaké a také se naučíš proč a jak.
😉

Další odpovědi
Pepa25

Řekl bych, že všechny zavedené firmy* prodávají dobré bylinky – spíš je důlěžitější vědět, jaké konkrétně sháníš a proč ..

  • myslím, že je jedno, jestli jde o velké firmy typu LEROS nebo Megafyt nebo třeba Grešíka … Pochybnosti bych měl jen o eshopů s „čajem lásky“ apod. nabídkami …

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Cof­fee_shop