Pokročilý

Kde koupit kvalitní nábytek za dobrou cenu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Lejlevnější nábytek se dá sehnat jedině tím, že si ho vlastně vyrobíš

Pokročilý

Já bych ti doporučila http://www.nabytek-helcel.cz/ , případně nějaký kamenný obchody oběhnout, ale to záleží na tom, kde bydlíš :)

Pokročilý

Základní poučka:
levné = většinou nekvalitní (poptávka určuje nabídku, jinými slovy "z ho*** bič neupleteš" ).
drahé = ne nutně kvalitní.

Každopádně IKEA, Kika a Europamöbel a podobný obchody jsou většinou nekvalitní předražené věci.

Stříbrný

Kvalitní nábytek už se dneska téměř nevyrábí.
Pokud už jej někdo vyrábí, tak je drahý.
Takže jedině v bazaru.

Stříbrný

Záleží co je podle Tebe kvalitní a co je dobrá cena. Já jsem s Ikeou spokojen. Samozřejmě musíš vybírat podle požadavků a Tvých představ, nevzít jen první/nejlevnější věc která splňuje primární požadavek na fuknčnost (jako třeba dá se na tom sedět).
V ikei jsme si zařídili skoro komplet kuchyň za asi 1/4 cenu než nám nabízeli jinde. A to "jinde" byl ještě problém sestavit ji tak, aby se nám líbila.

Ahoj, souhlasila bych s tím, že kvalitní nábytek, většinou nepatří mezi nejlevnější. Já se poučila při koupi postele. Před pár lety, jsem koupila kovovou postel s roštem a matrací v Asku, nikdo mi moc nepomohl, vybrala jsem bez předchozího nastudování info a.... asi po 4 letech, postel začala hrozně skřípat a vrzat, na několika místech zrezivěla a matrace?? Raději ani nekomentovat.
Teď jsme se rozhodli, zainvestovat do kvalitní masivní postele. Sice to nebude nejlevnější, ale doufám, že kvalita bude znát. Zajímavé designy a bohatý výběr jsme našli zde: http://www.seart.cz/…

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

JohankaDI >>> ten Helcel je ale strašný...třikrát dražší, než by to mělo být. Ani nemají zapotřebí uvádět materiál, protože zákazník blbec to asi nejen koupí, ale ještě je bude prosit, aby mu to prodali. Ponaučení : nekupujte levně !!!
Ať už boty...nebo cokoliv - kupujte jen kvalitu, a né Vietnam !

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.