postcd

Kde koupit glukan, vitamin d s nejvyšší koncentrací v čr?

třeba tady vit. A má 6000 I.U, a vit. D jsem viděl nejvíc asi 2500 I.U: http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=vitamin+d+2500#c­700 tak nevím kde koupit s větším množstvím? nebo levněji jelikož kdybych si vzal dvě tablety tak by to vyšlo draho. děkuji

Nejlepší odpověď
briketka10

na té Heuréce jsem nic nenašla podle toho odkazu,
ale posílám jiný odkaz, kde je 200 ML za 190,–Kč
a přírodní z Hlívy ústřičné né žádné tabletky :)
místo A si kup mrkev a toto Hlíva obsahuje :
http://www.hla­dik.hopem.cz/by­liny/hliva-ustricna.php
http://www.glu­kany.info/pro­dukty/goji-glucan-sirup
Doplňuji:
chci ještě dodat podle potíží si můžeš
vybrat extrakt, ten, jak se píše má lepší
účinky..

Další odpovědi
mosoj

K prevenci se používají Beta glukany . V každém případě nejde o levný potravinový doplněk. Pokud chceš větší dávku vezmi si několik tablet na svoje riziko. Kdysi proběhla v tisku zpráva že pro léčbu rakoviny se používají 1000 mg dávky Beta glukanů, myslím že v Japonsku. Nicméně Beta glukany ovlivňují imunitní systém a s tím si není radno zahrávat.
Navíc nevíš co chceš. Chceš hodně za málo !!!

marci1

Údajně nejvíce mezinárodních jednotek obsahuje výrobek od fy Swanson 5000I.U. Na webu swanson.cz mají momentálně jen výrobky s menším počtem I.U.

cochee

Možná mi něco nedocvaklo, ale co má společného glukan s vitamínem D?

Mc Merkurion

podle mne ta čárka znamená „s“,glukan-vitamin D s největší koncentrací,ale jinak nevim vo co go…

briketka10

cochee

čteš správně otázku ??
mezi glukanem a vit.D je čárka,
takže,
se ptá na dvě věci na Glukan
zvlášť a na vitamín D také zvlášť :)

cochee

Nečtu ji správně. Takto položenou otázku jsem pochopil takto: „Kde koupit glukan, (což je) vitamin d s nejvyšší koncentrací v čr?“ Kdyby tam čárka nebyla, nebylo by to správně z hlediska syntaxe vůbec nijakým způsobem. Tak, jak nejspíš byla otázka zamýšlena, bych ji asi utvořil následovně: „Kde koupit glukan a (kde) vitamin d s nejvyšší koncentrací v čr?“