erresiel

kde koupit exotické zvíře?

dobrý den , chtěla bych si pořídit Outloně Váhavého…nevíte , kde ho sehnat ? (zakoupit?) za odpovědi děkuji .

Nejlepší odpověď
Illines

Myslis opicku,to neni jen tak!Hodne si precti a potom uvazuj.

Další odpovědi
terry

Myslím, že kdyby ses o jeho chov zajímala a věděla jak ho chovat, věděla bys také kdo ho pořídit.

hanny 2

Před 5-ti hodinami jsi ještě ani nevěděla,jak se to zvíře jmenuje a už by sis ho chtěla pořídit?Je vidět,že o něm vůbec nic nevíš! Takže si nejdřív o něm zjisti
spoustu věcí a pak o tom teprve uvažuj,jinak je to velké bláznovství na něco takového jen pomyslet!!!
Pro ostatní,aby byli v obraze – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-jmenuje-tohle-zviratko

briketka10

je to ohrožený druh a jen tak se
ti ho nepodaří sehnat jsi bláhová
pořiď si kotě, nebo morče to ti
stačí jsou též roztomilá ☺

anonym

Jedná se zvíře, které je v Červené knize, takže se informuj, co to znamená. Navíc se i v ideálních podmínkách v zajetí (což nebude v tvém případě) špatně rozmnožuje, takže jediná možnost jak zvíře legálně získat, tj. z chovu v zajetí, je velmi problematické. Rozhodně poptávka vysoko převyšuje nabídku a přednost mají chovatelská zařízení. Navíc i kdybys nějakým zázrakem outloně získala, potřebuješ k jeho držení spoustu papírů a povolení, které ti tady ani nebudu vypisovat, protože se tě to týkat nebude. A co bys s ním dělala? Je to zvíře s noční aktivitou, potravní specialista atd. nechceš raději delfína?