reika

Kde koupit dobrou vánočku v OV?

Zdravím všechny. Prosím vás, nevíte, kde by se dala v Ostravě koupit dobrá vánočka – myslím takovou, která by nebyla z mraženého polotovaru? Díky.

Nejlepší odpověď
Agneta

Právě jsem se s tím taky musela zabývat, neboť normální vánočky jsou asi dělané pro popelnici, a ne k jídlu:DDD
Ty supermarketové obsahují tvrzené tuky, jsou suché jak sušenky a uprostřed je mazlavý marcipán (musela jsem jí vyhodit). Teď jsem přinesla z biokšeftu vynikající(dokonce celozrnnou) a to jen za stovku:D

Další odpovědi
ojoj

pokud tam máte normu tak tam mají dobrou s rozinkami a je vláčná a dobrá doporučuji.

trpaslicek

Zkus v Hrusce, ti si pecou sami v Martinove co vim..no a pak se to rozvazi po Hruskach..

shooter

Co jí zkusit upéct?