Baromut

Kde koupit chia semínka?

Dají se sehnat v normálním obchodě (Tesco), nebo musím do specializovaného obchodu, např. Bazalky?

Nejlepší odpověď
briketka10

všude, kde je bio obchod je určitě mají
a v tom HK tam jsem pěkně utrácela
lněný semínka, sušenou Goju a ještě
mořskou řasu Nori jsem si koupila ta
byla nejdražšší, ale ty Chia semínka si
taky koupím mají 3 omega :))

Další odpovědi
RyuzakiKate

V Tescu maj taky oddělení s výrobky označené bio, můžeš to zkusit, ale v každé zdravé výživě je budou mít určitě (v Hradci je ještě Bioobchod a Zdravíčko!).
Nechceš tam jít zejtra se mnou? Nejspíš si tam půjdu pro žitnej chleba ;D