dkk

Kde koupit arašídové máslo?

Myslím jestli třeba v Albertu, Kauflandu, Lidlu… Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
atriplex

Nnasypejte arašídy do mixéru a mixujte tak dlouho, až vznikne pasta bez kousků arašídů a to je arašídové máslo. Pozor však na slanost!

Další odpovědi
anonym

V Tescu. Nebo si ho muzete udelat doma. -iv-

Michal Kole

Jen doplním, že je to velmi silný alergen a citliví jedinci z něj mohou dostat anafylaktický šok.

Danča84

V Kauflandu jsem ho viděla v oddělení jak je nutella a marmelády:-)

arygnoc

osobní názor:

máslo je jen jedno: to kravské.

terkaprihodo

To z Lidlu není úplně špatné, ale žádná super extra kvalita to taky není. Jestli můžu mít jeden tip, tak super je arašídové máslo od Grizly. Myslím si ale, že žádné kamenné obchody nemají, takže se musí objednat přes internet. Já jsem se nedávno dívala na takové srovnání tady https://zivota­vyziva.cz/ara­sidove-maslo/ a tam skončilo na prvním místě. Vůbec se tomu nedivím. Určitě patří mezi ta nejlepší, co jsem vyzkoušela.

elektrikář

Pokud jej neseženete lze buráky rozmixovat a přimíchat trochu másla.