Rakira

Kde koupit barevné křídy na vlasy a za jakou cenu?

Zajimalo by me, kde se daji koupit barevne kridy na vlasy a za jakou cenu

Odpovědi
LaLaLi

Ahoj, u nás se to dá koupit v jakékoli drogerii, např. DM, Rossmann… A stojí to přibližně kolem 70 Kč

Lamalam

My jsme je kupovali tady: http://www.pas­telovebarvy.cz, cenu si tam najdi sama.

quentos

Vy ten křičící červený rámeček fakt nevidíte? „Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a veškeré informace napište přímo do pole pro otázku.“ Pole Popis otázky slouží jen pro doplňující informace.