tomahavk

kde koupit

schanim v praze dziny levis 510 technicolor pánské,ale nevim zda se v ČR prodávají.Proto prosim o radu kde je koupit.Dík za radu

Odpovědi
Ella

zajděte si na jakoukoliv pobočku, kde se prodává značka Levi´s, tady stačí zadat do lokátoru Prague a vyjedou vám všechny pražské prodejní místa, např. Palladium, Globus na Zličíně apod.:
http://eu.levi­.com/en_CZ/sto­re-locator.html

zeptejte se prodavačky, jestli vaše vyhlédnuté džíny mají a pokud ne, zeptejte se, jestli by byla tak hodná a podívala se, pokud to jde, jestli se dají koupit v jiném pražském obchodě…