Kde koupím Tuřín?

Snažím se ho sehnat a zatím marně.

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem na stránce www.cuketka.cz, že tuřin nabízelo Zahradnictví Luční údolí, telefon: 602702537.
E-mail: petr.weidenthaler@biozelenina.eu
Web: www.biozelenina.eu
Adresa: Hradišťská 126, 687 06 Velehrad

Popis činnosti:
Biozelenina – pěstujeme na 50 druhů zeleniny bez používání chemických hnojiv a postřiků. Prodáváme ji ve Zlíně, Brně, Praze, Olomouci a Rožnově pod Radhoštěm.
Kontaktní osoba: Ing. Petr Weidenthaler: majitel
Zkuste se zeptat, zda mají tuřín stále v nabídce. Já mám pocit, že jsem tuřín viděla v prodejně zdravé výživy v Olomouci, ale už je to delší dobu.

Další odpovědi
Anonymky

v obchodě