BENYTA

Kde koupím tištěné zákony (úřední listy)?

Jsou to zákony, např. silniční zákon.
Doplňuji:
Hanny, myslela jsem aktuální, které budou platit od 1.1.2012, prý už jsou vytištěné.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Normálně v knihkupectví nebo např.tady -
http://www.eru­ditus.cz/knihy/mar­kova-hana/danove-zakony-2007-grada /až doplní zásoby/
Doplňuji:
Aha,tak jedině se zeptat,jestli už je mají nebo kdy je dostanou!

Další odpovědi
venkovan

Kdysi jsem to nakupoval v prodejnách SEVT. Ale vsadím se, že se dají sehnat v mnohých doborných prodejnách, které se dají vyhledat – třeba prodej zákonů a sbírek.
Jinak by měly být na www.portal.gov.cz, či je nějaký jiný web.