klada

Kde koupím slovinskou dálniční známku v Brně?

Odpovědi
panenka

V Brně jí můžete koupit např. Autoturist, Divadelní 3 ( vedle bývalého kina Alfa), blízko Malinovského náměstí cena slovinské známky je 840 kč.

Před čtyřmi dny jsem Stando se svou rodinou byla v BRNĚ na výletě a v AUTOTURISTU jsem dálniční slovinskou známku viděla.Manžel si tam kupoval rakouskou dálniční známku

standa

Nevím, nevím zda slovinskou dálniční známku lze zakoupit v Česku…, doteď jsem myslel, že nikoli.

A podle UAMK v jejich síti slovinskou nekoupíte…, ale třeba se to už změnilo 🙂

Zdroj: http://www.uam­k.cz/cs/index­.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=57:dal­nini-znamky&catid=52:dal­nicni-znamky&Itemid=249