Tom20

Kde koupím radiostanici s připojením do zásuvky,se solárním nabíjením nebo USB nabíjením? (nemyslím tu do ruky)

Prostě ne s nabíjením do auta a ne tu malou ruční

Nejlepší odpověď
mosoj

Jakou by jsi tedy ráčil ? Ručku nechceš a stacionární nemají AKU ( na co ?). Tak co chceš nabíjet. USB nabíječka dává 5 V co s tím chceš nabíjet.
Pořiď si tedy AKU + solární panel k nabíjení a všechno to řádně propoj. Většina CB stanic má napájení 12 V.

Další odpovědi
tom004

A jakou tedy myslíš.Mobilní,sta­cionární,CB,pro radioamatérská pásma,atd.

lexx

Občanské pásmo CB (27 MHz) se už moc nepoužívá, co nějaký armádní výprodej – inkurant ? Taková RF-10, VKV, 1W, 400 kanálů, 44–53 MHz, na dlouhou prutovku anténu dosah cca 5 km.