norek

Kde koupim program na úpravu výšívek?např.PC Sticht

Nebo něco podobného tady v česku.
Doplňuji:
Ne na šici stroj myslím tím třeba upravit si na počítači fotku a tak pod.

Odpovědi
Cullinda

Našla jsem program, kde si vložíte fotku či obrázek a on Vám ho rozkřížkuje, přičemž ukáže i jak to bude po vyšití vypadat, převede do sépiové kosti a pod..
Políčka jsou buď jen vybarvená nebo i s označením pro lepší orientaci.
Pro lepší vzor z fotografie doporučuji fotografii poupravit – větší plochy sjednotit, aby to nevypadalo jako vysílání z Xaverova.
Zatím jsem nepřišla na to, jak obrázek uložit a jak změnit jazyk.. :(
Program je online, v polštině..chce to něco nainstalovat a pak to je už jednoduché..
http://www.co­ricamo.com/on­line

Tak už jde i ukladat – v te online verzi je vpravo dole instalace do pc, pak jde vzory i ukladat