Kubas11

Kde koupím masku draka ?

pro 11 letého kluka levně hlavu nebo celé tělo
Doplňuji:
dědapetr:pro 11 léteho ne pro 7 letého

Nejlepší odpověď
dědapetr

Přidat do košíku:
Kostým maska – Drak
480Kč 445Kč
Ušetříte: 7% z ceny
Kód: le_5636
Výrobce: RaKonrad
Zboží dostupné od: 29.04.2011.

Zdroj: http://www.aa­ahracky.cz/kos­tymmaskadrak-p-3032.html

Další odpovědi
barnajka

Zkuste se podívat na odkaz, co posílám – třeba by vám tento kostým stačil. Pokud jsem to dobře pochopila, všechny kostýmy jsou dostupné ve velikostech 92, 98, 104, 116, 128, 140, 152, 164 – myslím, že ta 140 by mohla 11 letem odpovídat. Ceny jsou celkem přijatelné, ale píše se tam, že jsou bez DPH. Nakolik se vám objednávka vyplatí (po přičtení DPH a poštovného), budete muset posoudit sám :)

http://www.lipta-tdp.cz/sortiment-detske-kostymy.php

Pokud na kostým moc nespěcháte, napadlo mě ještě vložit poptávku na www.fler.cz. Je to místo, kde se sdružují šikovné české ručičky – stačí se zaregistrovat, přihlásit do účtu a můžete pak vložit poptávku na ušití: nastíníte svou přdstavu,.. částku, do které by se ušití mělo vejít,.. termín, do kdy by měla být zakázka hotová…a pokud někdo bude schopný vyhovět vašim poždavkům, ozve se vám a můžete si potom domluvit individuálně podrobnosti. S Flerem mám zatím jenom pozitivní zkušenosti :)