Avatar uživatele
anonym

Kde koupím kakaové granulky proti kočkám?

Asi před půl rokem to ukazovali v Rady ptáka Loskutáka. Já to ale nemůžu nikde sehnat?
Doplňuji:
To není jed. Je to odpuzovadlo. Sousedka má kočku a ona mi kadí na zahradě, a k tomu máme ještě venku králíky. Takže bych to posypala na zahradě a byl by pokoj

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, hanny 2, anonym před 4559 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A co třeba tady:

Zdroj: http://www.agro­bio.cz/vyrobky/755-pokon-kakaove-musle.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Kakaové granulky proti kočkám? To je něco jako jed na krysy, ale na kočky? Tak to je dost krutý.

Doplněna: Aha, a co s těma králíkama, myslíš že z toho můžou chytnout nějakou nemoc? Tou její kočkou seš s jistá, ty ji při tom přistihla? Já osobně, než utrácet peníze za takovou věc, bych ji prostě nakop do zadku (nejlépe v inkriminovanou dobu) a bobky hodil sousedce přes plot. Je to její domácí mazlíček tak proč bys za něj měla ty utrácet peníze. Ale ty seš asi lepší člověk než já, takže to vyřešíš diplomatickou cestou. Možná lepší dát z vlastní kapsy nějakou tu korunu a mít pokoj, než se hádat se sousedy. Možná lepší, když vám na zahradě kadí kočka vaší sousedky, než přímo sousedka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek