Kde koupím Glady

Nejlepší odpověď
anonym

kdyz mas takto trivialni dotaz proc proste nepouzijes obecny fulltextovy vyhledavac jako google nebo seznam ? … co cekas ze udalaji ti kterych se na to ptas ?? presne totez ! Co vas v te skole uci ?

.. znas svym vyznamem velmi maly server odpovedi.cz, a o google.cz si neslysel ?

… nektere veci zustanou asi zahadou, no alespon ze ty boty maj svůj rozum 🙂

Další odpovědi
ReHu

Ta modáý linka s bílým okénkem a lupou – to je vyhledávač !!!

http://www.od­povedi.cz/hle­dat?q=glady