josefosmy

Kde koupím 20 mm silné desky co nejlevněji ? Poraďte material

Potřebuji desky které budou +/- 20 mm silné a budou se dát aspoň trochu snadno řezat. Dřevo nechci, plast je drahý, hledal jsem tvrzená papír, ale našel jsem jen taky drahý, polyestern je zas moc lehký. Potřebuji z toho vyřezat dekorace. Poraďte nejlépe odkaz. Dííííky všem

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak použij hobru.
Doplňuji:
http://www.hobra-hofatex.cz/pro­dukty/podlahy/ho­fatex-basic

Další odpovědi
brawldawe

seznes to nejlepe v kauflandu

honza19hk

třeba ferona. Ovšem plech o tlouš´tce 20mm a rozměru 2000×3000mm váží skoro tunu. Viz http://www.fe­rona.cz/cze/ka­talog/detail.php?id=40195
Zpracování bu´d autogenem,plasmou či vodním paprskem,doma z toho těžko něco vyřežeš.

toť k oceli,pokud ovšem chceš jiný materiál tak třeba betonářskou černou překližku-tzv voděvzorka,nebo pertinax,kuprexit, tvrzené PVC atd…Kuprexit ale pochybuji že se dělá ve 20 tlouš´tce.

Lamalam

A co třeba OSB? Mají v každých stavebninách.