milablond

Kde (konkretne) nakupuji hadry celebrity? Doporucite nejaky cenove dostupny butik, znacku…?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Třeba celá ulice Pařížská:-))) co je cenově dostupné je věc názoru:-)))

Další odpovědi
Agneta

Když na to nemáš, tak nakupuj v normálních buticích, to jde přece taky. Jinak kabelka za 60 000Kč, boty za : od 20 000,– nahoru, mám pokračovat?:DDD

setapouch

Mimo cenové dostupnosti by bylo vhodné specifikovat pojem celebrita. V jakém oboru?