zdeny

Kde kdo bydlíte? Už tady padly otázky na věk ale kde bydlíme asi ne, třeba tady máme souseda a ani to nevíme.Já jsem ze

Svitav
Doplňuji:
Jak je ten svět malý 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já jsem tu už za tu dobu co tu jsem uvedla své jméno,bydliště,stav i věk,tak hledej šmudlo…

dokonce tu někde koluje i moje foto..:-D

Další odpovědi
martina1

No právě,co když tu je třeba soused.Většinu věcí o mě lidé tady vědí jiné ne a zde jsem je napsala právě proto,že mě tu nikdo nezná.Kevšemu Svitavy mají víc obyvatel a tudíž je menší pravděpodobnost,že vás tu najde někdo koho nemusíte.My máme 330 obyvatel,dvě přístupové cesty,Martina jsem tu jen jedna a sestra a policajt jsme tu taky jediní.Ale jinak pocházím z Vrchlabí:-)

anonym

Drive to byl Decin,nyni je to Skotsko-na stalo.

alexandra

Já jsem z Ostravy.Takže mě taky nikdo nenajde,ale byla jsem taky z vesničky ,která má 300 obyvatel,tak to bych taky neuvedla.Co když řeknu někdy něco trapného,nebo by o mě říkali,že se dělám důležitá.

Klarushka

Belgie přímo město Gent a je tu užasně :)

Miroslavst

Čau sousede, ale byla to opět moje otázka: Odkud jste.
Já z Lanškrouna -hehe

cukrar

Rasošky a Pardubice

Bumbes

Kdysi Plzeň, nyní Liberec

Džanička

Tato otázka už tady padla,ale jestli se ti nechce hledat tak já bydlím 20 km od Hlinska v Čechách,směrem na Svitavy,takže kousek..

Rico

Jsem tu od Května nový a na žádnou podobnou otázku jsem jěště neodpovídal, tak to alespoň změním,jsem z Ostravy ,a pro ty ,kteří jsou tak zvědaví uvedu i svůj věk, 17 let

annas

Abych posílala Moravany, přidávám, že jsem z města, jemuž se říká Hanácké Benátky.

aramah

Jihlava

blesk26

Hrdě se hlásím za Jablonec nad Nisou, přímo od přehrady :)

lorja

Bydlím a žiji v Rožnově pod Radhoštěm a nemám důvod to měnit.

jevík

Ahoj 🙂
jsem z Chodova u Karlových Varů.

nukušinka

mladá boleslav

Uganes

Malé městečko kousek u Náchoda jmenem Hronov