rynek878

Kde jste kdo,tady je to samá nová

tvář,patrně včerejší pořad v TV den „D“,byla parádní reklama.

Nejlepší odpověď
dudu

Nerušit prosím, intenzivně hledám odpovědi na dotazy o cenách zboží a nemohu najít kolik a kde stojí párátka.

Další odpovědi
anonym

Dudu,já zase stále hledám nějakou vůni-ne smrad z avonu!A mám velký problém,chlup …nevím,jak se jmenuje a co dělat,když mi vypadne..

kapka

Ano, určitě jsou tu noví lidé, kteří se o Odpovědích dozvěděli z Tv. Viz. odkaz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/videli-jste-vcera-odpovedi-cz-v-den-d
Tak hlavně aby se jim tu líbilo. 🙂

Radak

Já doufám, že až se to vytřídí od všelijakých anonymů – provokatérů, tak to bude zase fajn. Zdravím všechny.

Miroslavst

Rynku, včera po skončení pořadu to byla hrůza. Myslím, že i admin měl práce nad hlavu, jelikož některé vulgární dotazy hned mizely.
Ohledně vysílání si myslím, že to byla dobře mířená reklama. Pro trochu ostudy se vyplatila. Kdopak vám dá dnes v hlavním vysílacím čase na veřejnoprávní televizi cca 10minut reklamy zadarmo?
A ejhle včera ve 21:50 stoupl počet registrovaných ze 7712 na 7822 (v tuto chvíli 18:25), což je 110 nově registrovaných.
No uvidíme, snad je to bude bavit a něco se přiučí, tak jako jsem se dozvěděl spousty nového já.

kropitko

jsem tady, tady,,,ale vás všechny ostatní nějak nevidím, je to děs, je to nepřehledné, otázky se pořád opakují,fuj a blééé,,,,