Avatar uživatele
rynek878

Kde jste kdo,tady je to samá nová

tvář,patrně včerejší pořad v TV den „D“,byla parádní reklama.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, annas, Miroslavst, dudu, vagra, kokoťenko, kapka, iceT, hanulka11, Radak, anonym před 4787 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Nerušit prosím, intenzivně hledám odpovědi na dotazy o cenách zboží a nemohu najít kolik a kde stojí párátka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dudu,já zase stále hledám nějakou vůni-ne smrad z avonu!A mám velký problém,chlup …nevím,jak se jmenuje a co dělat,když mi vypadne..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Ano, určitě jsou tu noví lidé, kteří se o Odpovědích dozvěděli z Tv. Viz. odkaz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/videli-jste-vcera-odpovedi-cz-v-den-d
Tak hlavně aby se jim tu líbilo. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Já doufám, že až se to vytřídí od všelijakých anonymů – provokatérů, tak to bude zase fajn. Zdravím všechny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Rynku, včera po skončení pořadu to byla hrůza. Myslím, že i admin měl práce nad hlavu, jelikož některé vulgární dotazy hned mizely.
Ohledně vysílání si myslím, že to byla dobře mířená reklama. Pro trochu ostudy se vyplatila. Kdopak vám dá dnes v hlavním vysílacím čase na veřejnoprávní televizi cca 10minut reklamy zadarmo?
A ejhle včera ve 21:50 stoupl počet registrovaných ze 7712 na 7822 (v tuto chvíli 18:25), což je 110 nově registrovaných.
No uvidíme, snad je to bude bavit a něco se přiučí, tak jako jsem se dozvěděl spousty nového já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

jsem tady, tady,,,ale vás všechny ostatní nějak nevidím, je to děs, je to nepřehledné, otázky se pořád opakují,fuj a blééé,,,,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek