Elk

Kde jste byli nejdál? Na dovolené nebo služebně.

Nejlepší odpověď
quentos

Thassos, Řecko (dovolená)

Další odpovědi
mosoj

Za minulého režimu ve Sverdlovsku dnes Jekatěrinburku na rozhraní Evropy Asie.
Nádherné nedotčené končiny a na druhé straně
hnusný průmysl.

Před třemi lety jsem se vypravoval se spolužákem na 30 denní cestu z Pakistánu ( Islamabádu) kolem řeky Indu do Číny a přes celou Čínu až do Pekingu. Bohužel můj zdravotní stav mi nedovolil to absolvovat. Spolužák to projel i se svojí manželkou. Dostali se i do Himalájí a po zemi přes celou Čínu. Nic neplánovali kupovali si lístky na vlak z města do města. Samozřejmě měli průvodkyni, která uměla Čínsky.
Nepřestanu litovat. Jedna z nebezpečnějších zemí. Teda mimo Pakistánu, tam prý se nedalo sehnat ani bezpečné jídlo.

chucky

Na poznávací dovolené v egyptě. Byla jsem až u Asuánské přehrady, projela se jejich vlakem a to co jsem viděla, bylo velmi zajímavé.
Z té bídy mi bylo až smutno.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vy­sok%C3%A1_Asu%C3%A1ns­k%C3%A1_p%C5%99eh­rada

Jahoda

Já byla na mnoha místech – Paříž – Francie; Poreč, Chorvatsko, Vídeň – Rakousko apod. (je toho ještě dost). Nemohu určit, kde jsem byla nejdál, jelikož některá místa jsou ode mne stejně vzdálená.

iceT

Anglie-Blackpool,návštěva sestry bývalého přítele.

led

Služobne N.Y.C., Europa, Turecko.
…z Nipon sa mi podarilo vyzuť 🙂…

anonym

Dovolena na Ohridu(Makedo­nie),nyni poznavam severni Skotsko a take Irsko.Moc me lakaji Fjordy.