Pájo

Kde jste byli na svých cestách nejdále z ČR směrem na sever, jih, východ a západ?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejdále jsem byla na Slovensku ještě za dob mých školních let.

Další odpovědi
anonym

Francie – Marseille, Rakousko – Vídeň

honza19hk

na Ukrajině a ve Španělsku

iceT

Byla jsem v Anglii a někteří byli ještě dál
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kam-nejdal-jste-se-dostali-z-cr

England1522

Řecko,Rakousko,Ně­mecko.

Damiana

Finsko, Madagaskar, Japonsko, USA.
Doplňuji:
Ahoj Dudu! Hlavně, že jste si to užili – evidentně jsi plný energie a spokojený. Vítej zpátky. 🙂

dudu

Ahoj přátelé. Hlásím, že jsme se dnes dopoledne z v pořádku vrátili z Afriky a s pobytem u Rudého moře jsme velmi spokojeni. Bydleli jsme v hotelu Arabia azur. Je sice starší, ale pečlivě udržovaný a díky německému manegementu zde všechno šlape jako hodinky. Díky promyšlenému řešení stavby je pobyt zde více, než příjemný. Arabský personál byl milý a vstřícný. Cesta z Hurghady trvala cca 4 hodiny v naprosté pohodě. Voda v moři i bazénu byla jako kafíčko a zdejší korálový útes plný ryb. Malinko nás potrápila „faraonova pomsta“ a ne zrovna příjemná byla po dva dny teplota 39 stupňů a bezvětří, no fakt síla. Slabší nátury varuji před návštěvou těchto míst zejména v srpnu, kdy tam je pěkných 45 grádů a do bazénu se nedá ani vlézt. Z Brna je to 2983 kilometrů.