Avatar uživatele
anonym

Kde jsou ti nezaměstnaní, kteří nemůžou najít práci?

Sehnat dnes zaměstnance, či brigádníka, je docela problém. Když k tomu dám požadavek aspoň trochu schopného, tak je to velký problém. Tou schopností myslím pravidelné a včasné chození do práce, samostatné a logické uvažování. Parametr nekuřák si snad ani nedovoluji napsat, jelikož by se mohlo jednat o diskriminaci.

neptám se jako zaměstnavatel, ale jako pozorovatel.
výše mzdy je za danou funkci stejná jako v okolí (jako by se tu domluvili). stejný plat mám i já.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, ptáč, gecco před 3075 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Záleží na regionu, ale v republice je spousta schopných a spolehlivých lidí, kteří práci nemohou najít.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Bydlí ´jinde´ a odmítají se za prací přestěhovat…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
luky.1986

Napada me zacit spolupracovat uradem prace? Pracuji v gastonomii a jsem alergicky na breceni hospodskych, provozovatelu ze najit schopneho cisnika/kuchare ktery by chodil do prace vcas a neco umel, je obrovsky problem. Pak se dovite jejich podminky.. Smlouva mozna a za 600,– na den tj. cca 13–14h. Plus tipy cca 300,– Pak se divi, ze frajer neprijde tri dny do prace neboje furt opilej.
Neni to Vas pripad?:-) 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Některým se nevyplatí chodit do práce a raději si počkají co vše nabídne stát který některé hojně v tomto směru dotuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hans51

Napadá mě, že by úskalím mohla být i výše Vámi nabízené mzdy, která může schopné odrazovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

To bych taky ráda věděla.
Kamarádka má šicí dílnu, aktuálně zaměstnává cca 7 žen.
Hledá již delší dobu min 2 další, na úřadu práce, inzerce, FB. Marně :'(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bojím de napsat odpověď, abych nebyla Jugarem nahlášena jako ZÁVADNÁ.
Představ si, že mně firmy odmítají, že mi je 62 a pro firmu jsem NEPERSPEKTIVNĪ.
Už od svých 59 let ( kdy mně z firmy propustili, že jsem starý) nemohu sehnat práci, protože KAŽDÁ firma se jako první ptá na rok narození.A pak je odpověď taková jakou jsem již napsal.VŠUDE se diví, proč nechci jít do předčasného důchodu a nějak nemohou pochopit, že bych přišel o tisíce ( myslím tím za celý rok).
A jak to tak sledují, tak pokud nabídneš okolo dvaceti tisíc, tak lidí seženeš.Pokud jsem napsal do některých diskuzí, že jsem dělal za 10tisíc, tak mně jich fůra odpovědělo, že za to by ani nevzdávali do práce.

A teď budu mít strach, jestli to Jugar je nahlásí jako závadnou odpověď.Uvidíš, jestli ti tvoje otázka zmizí či zmizí moje odpověď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zeptej se Lahnyho,ten to má v merku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

mnohí sú voľakde opití, pri automatoch, alebo doma sledujú teleshop

niektorí behajú ako najatí po konkurzoch, ktoré sú vopred dohodnuté alebo po konkurzoch na prácu, na ktorú sa vôbec nehodia…ale je jej v okolí domu dosť

iní sú na rekvalifikačných kurzoch, ktoré im budú nanič lebo hore uvedené konkurzy, ale firma na kurzy má kontakty na úrade práce

zvyšok sa učí angličtinu a nemčinu.....a balí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jak zmizí moje odpověď, tak to je msta Jugara, který všechny moje odpovědi nahlašuje adminovi jako závadnē.

před 3075 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek