MonkeyKing

Kde jsou nejzajímavější místa na světě?

Svoji krásou, samotou atd.

Nejlepší odpověď
Drap

Pro každého je to někde jinde. Krásu ani stupeň samoty nelze měřit a každý jedinec má jiné potřeby.

Další odpovědi
Profa98

Mně připadají zajímavé Galapágy, Nový Zéland a Havajské ostrovy.

marci1

Samozřejmě je to pro každého někde jinde. Mně se zdá zajímavý třeba Nový Zéland.

Kelt

Každé místo je něčím zajímavé buď tím, co tam je, nebo, co tam není. Někdo jede k moři, protože má rád moře, nebo nenávidí hory. Někdo jede tam, kde je hodně lidí, někdo chce být sám. Pokud přijdeš na nějaké místo, kdy tam bude plno, tak to taky není ono. Pro někoho je zajímavé to, kde jezdí nejvíc lidí – např Macchu Picchu, nebo Emiráty, pro jiného Afrika