Jikra

Kde jsou mouchy?

Kam ty bestie zalezou když je zase zima a čím se živí když nelítají.

Nejlepší odpověď
tom004

Zalezou do každé skuliny,kterou najdou a tam spí a domlouvají jarní strategii,útoku na nás „chudáky“. 🙂

Další odpovědi
anonym

Me lezou ted berusky z okennich ramu – nekde ze zhora. A tak to je asi i s mouchama. Dokazi se asi nejak smrsknout a podle me spi – v zime a nezerou. :) Ale mam to jen vypozorovane , tak to tak nemusi byt. -iv-

Ella

úpřimně doufám, že jich co nejvíce umrzlo, protože se nestihly nikde zazimovat…

dědapetr

Když se ochladí tak některý hmyz jde do spánku (hybernuje).