Avatar uživatele
MajaIS

Kde jsou hranice decentnosti a cudnosti co se týče nošení minisukní?

Dobrý den,
plánuju si koupit jedny moc krásné šaty, ale od pasu dolů jsou krátké asi jako minisukně, ještě možná kratší. Chci vypadat hezky, ale za žádnou cenu nechci vypadat, jak kdybych si „o něco“ žádala. Můžete mi prosím poradit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878, iceT, Tiiit před 4812 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Myslím, že hodně záleží na tom, kdo si co oblékne, pokud jste hezká, mladá s pěknou postavou, tak proč ne,,,ani nejsem proti tomu, když kouká kousek zadečku,,také záleží kam to chcete nosit,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
takhlene

V tomto případě je na prvním místě vlastní soudnost,a to je ten největší problém u většiny žen i mužů.Možná by bylo dobré se s někým na koho dost dáte pohovořit,ať Vám řekne svůj názor.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Záleží na tom,kolik je Vám let,protože i kdybyste měla pěknou postavu,tak v určitém věku,tak po čtyřicítce,to vypadá dost diblíkovsky a nevhodně.To si aspoň myslím já.Neplatí to v letních vedrech někde u vody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tiiit

tak podle mě.. proč ne.. ae pak pozor na líčení.. aby to nevypadalo, že si o něco žádáte.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Můj přítel při hodnocení ženských nohou atd., vždy říkal: „pamatujte si, že jaké koleje-takové nádraží“. Záleží tedy na Vás, co vše míníte vystavit k obdivu a obecnému použití.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Tak ono to nezáleží jen na oblékání, ale třeba i na líčení, doplňcích.. a hlavně chování. Asi takhle – pokud se bude slečna chovat fajn a slušně, tak si o ní snad rozumní lidi nebudou myslet nic nemístnýho, i když bude mít krátkou sukni. No a že si to pomyslí někdo cizí, kdo ji nezná a jen ji potká na ulici… co je vám vlastně po někom cizím, koho neznáte :o)

Jo a napadá mě – některé šatky vypadají moc, moc hezky, když se oblíknou k džínám (samozřejmě musí být jednoduchý šaty a jednoduchý kalhoty). Pak mini-minisukýnka absolutně nevadí :o) i tak se dá dilema případně vyřešit…

Ale je samozřejmě důležitý, kam si šatky vezmete – je potřeba myslet třeba na to, jestli se nebudete v noci sama vracet opuštěnejma končinama. Stejně jako bych si je nebrala třeba na pracovní pohovor – mohlo by to být bráno jako pokus „zaujmout“ jinak než schopnostma a vědomostma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pukula

je to tak a´t ti není vidět sukně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek