Mofli

Kde jsou (budou) vyšší náklady na bydlení – centrum Prahy (Smíchov) nebo sídliště Stodůlky?

Na Smíchově činžovní dům, ve Stodůlkách novostavba. Myslím tím hlavně energii. Kde si vybrat bydlení? Děkuji

Odpovědi
Drap

Je to příliš málo informací, aby se to dalo zodpovědně posoudit

venkovan

Jinak – na Stodůlkách je čištší vzduch, než ve Smíchovské kotlině.
Předpokládám ale, že novostavba (vnímám něco jako rodinný dům nebo malá bytovka)by měla mít lepší izolace stěn. I když byt uprostřed činžovního domu je vyhříván okolními byty a ztráty jsou jen čelní zdí