káča12345

Kde jsi můžu vyzkoušet scio-testy nanečisto?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možnost vyzkoušet si přijímací zkoušky nanečisto.. (Matematika, český jazyk)
Doplňuji:
Děkuji za odpověď, jinak se omlouvám za tu hroznou hrubku ( Kde SI můžu vyzkoušet..) Chtěla jsem poradit a ne hledat zbytečné mouchy okolo… Jinak děkuji za odpověď Drap :)

Odpovědi
Drap

Ano lze. Třeba zde:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevi-nekdo-kde-stahnout-novejsi-scio-osp-testy-diky-za-radu

cochee

Promiň, ale jestli trváš na té otázce, tak, jak jsi ji napsala, tak ten SCIO test z češtiny ani nesháněj :)