pajamoravec

Kde jinde si můžou úvěrové společnosti ověřit pravdivost údajů uvedných mnou v úvěrové smlouvě…

Odpovědi
NikkiHeat

Všude možně, ti mají tolik registrů ke kontrole že bys tomu nevěřil…od Solusu přes BRKI, NRKI až po další vychytávky jako scoring až po policiíČR. Takže, nesnaž se lhát.

Lamalam

U opravdu vysokých částek bych se vůbec nedivila, kdyby využili služeb soukromého detektiva.

Pepa25

Vzal bych to z druhé strany: §211 trestního zákoníku: Kdo při sjednávání úvěrové smlouvy nebo při čerpání úvěru uvede nepravdivé nebo hrubě zkreslené údaje nebo podstatné údaje zamlčí, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.
Opravdu ti to stojí za to o něčem takovém spekulovat?