mikee.nikee

Kde ji koupím ? Už jsem zoufalej :D

Zajímalo by mě kde koupím kameru s alespoň 2 500 snímky za sekundu. Víte to ? Předem díky.

Nejlepší odpověď
arygnoc

to sú špeciálne rýchlokamery robené iba na objednávku, v maloobchode sa vôbec nepredáva.
musíte osloviť vami preferovaného výrobcu.
od toho sa bude odvíjať i cena.

Další odpovědi
klob1

To nevím,
ale já mám dost problém pro dost lidí sehnat Kameru Panasonic hdc-sd90.také nikde není ani v té ceně co jsem koupil .není nikde a také není k sehnání a lidé mě kamenují.