Avatar uživatele
Miroslavst

Kde ještě nejste?

Tak jsem koukal na ten otázkomat http://otazko­mat.cz/uzivate­le/ a co nevidím. Nějak to tam přibývá. Známá jména z odpovědí.
Otázka zní: Můžete mi prozradit, kde ještě nejste registrovaní?
Já jsem skoro všude.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, panenka, Jahoda, PostApMan před 4992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ja jsem jen tady na odpovedich.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SinceX

No já se přiznám. Odpovědi neopustím ani kdyby mi otázkomat zaplatil milionem – no i když by se o tom dalo uvažovat :o)

Já jsem registrovaný pouze tady a na výše uvedeném. Kdysi jsem sem psal, že se mi tu líbí parta, odpovědi, a admini. Je tu i hezčí logika v otázkách a odpovědích. Proto neodejdu…:) A doufám, že i vy také ne !

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

ten otázkomat se mi nějak nechce líbit, zatím nehrozí, že bych se tam registroval ;{)> jo a NEjsem třeba taky na Lidech.cz (i když tam je vlastně registrován každý vlastník mailu na Seznamu… ale nechodím tam) ani jiných chatech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já ještě skoro všude nejsem, ale asi brzo budu :D.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Jsem jen na Odpovědi.cz, Odpovede.sk, casteotazky.cz, otazkomat.cz, warcenter.cz,warez-forum.info,po­radte.cz,zive­.cz…to jsou jediné weby co denně navštěvuji a jsem na nich aspoň trochu aktivní, ale ze 70% jsem nejvíce aktivní tady na odpovědích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Tak tady na Otázkomatě Miroslave registrovaná nejsem ale máš pravdu že je tam spoustu uživatelů z odpovědí i tebe jsem tam našla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já jsem na odpovedi.cz, odpovede.sk, ptejse.cz, poradte.cz, casteotazky.cz a právě se registruji na Otázkomatu 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

jde o to zkusit a porovnat – otazkomat mi prijde uz moc prozrazujici 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jsem jenom zde a nikam jinam nechci chodit.Hlavně abychom se zde nehádali.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek