Miroslavst

Kde ještě nejste?

Tak jsem koukal na ten otázkomat http://otazko­mat.cz/uzivate­le/ a co nevidím. Nějak to tam přibývá. Známá jména z odpovědí.
Otázka zní: Můžete mi prozradit, kde ještě nejste registrovaní?
Já jsem skoro všude.

Nejlepší odpověď
iceT

Ja jsem jen tady na odpovedich.

Další odpovědi
SinceX

No já se přiznám. Odpovědi neopustím ani kdyby mi otázkomat zaplatil milionem – no i když by se o tom dalo uvažovat :o)

Já jsem registrovaný pouze tady a na výše uvedeném. Kdysi jsem sem psal, že se mi tu líbí parta, odpovědi, a admini. Je tu i hezčí logika v otázkách a odpovědích. Proto neodejdu…:) A doufám, že i vy také ne !

quentos

ten otázkomat se mi nějak nechce líbit, zatím nehrozí, že bych se tam registroval ;{)> jo a NEjsem třeba taky na Lidech.cz (i když tam je vlastně registrován každý vlastník mailu na Seznamu… ale nechodím tam) ani jiných chatech.

ReHu

Já ještě skoro všude nejsem, ale asi brzo budu :D.

PostApMan

Jsem jen na Odpovědi.cz, Odpovede.sk, casteotazky.cz, otazkomat.cz, warcenter.cz,warez-forum.info,po­radte.cz,zive­.cz…to jsou jediné weby co denně navštěvuji a jsem na nich aspoň trochu aktivní, ale ze 70% jsem nejvíce aktivní tady na odpovědích.

panenka

Tak tady na Otázkomatě Miroslave registrovaná nejsem ale máš pravdu že je tam spoustu uživatelů z odpovědí i tebe jsem tam našla.

Jahoda

Já jsem na odpovedi.cz, odpovede.sk, ptejse.cz, poradte.cz, casteotazky.cz a právě se registruji na Otázkomatu 😉

KdoSiOdJinud

jde o to zkusit a porovnat – otazkomat mi prijde uz moc prozrazujici 🙂

ten který je

Jsem jenom zde a nikam jinam nechci chodit.Hlavně abychom se zde nehádali.