tracysa

Kde je vietnamský obchoďák v Brně na Krpoli popř. Moraváku?

Přstěhovala jsem se do Brna a hledám nějaký vietnamský „obchoďák“ – prostě jak tam mají oblečení, boty apod.. Nejlépe někde v centru (Moravák apod.) nebo na Králově Poli.
Doplňuji:
EDIT: Vím, že je možné koupit oblečení i jinde, ale potřebuji přímo tento typ obchodu (ne kvůli nákupu oblečení).

Odpovědi

Oblečení a boty se prodávají v nákupních centrech jako je Tesco, Vaňkovka nebo Olympia. Pobočky některých řetězců s levnějším oblečením najdete i v centru města, například C&A ve Velkém Špalíčku, nebo Reserved na České. Oblečení je tedy možno nakupovat i v prodejnách neprovozovaných Vietnamci.