Mišu

Kde je v okolí Lhotky, Kamýku, Libuše, Písnice nějaký bazén na plavání pro veřejnost?

Zajímalo by mne, zda je nějaký další bazén blíže než až v Podolí.
Děkuji!

Odpovědi
Damiana

Zkus se podívat zde:
http://www.ba­zeny.praha7.com/

Ve Lhotce bývalo velmi oblíbené přírodní koupaliště, ale podle této zprávy je s ním nejspíš utrum:-(
http://www.me­tro.cz/ve-lhotce-si-uz-nikdo-nezaplave-oblibene-koupaliste-letos-neotevre-1f5-/co-se-deje.aspx?c=A120412­_165429_co-se-deje_ava

honza19hk

krom toho Borového rybníka o ničem jiném nevím.

Bazény přímo nevím kde jsou,krom toho v podolí,ale v kunraticích je hodně rybníků a přírodních koupališ´t.Když je hezky je čistej rybník lepší než kdejaký bazén.

venkovan

No, že by Podolí bylo od Kamýku, Libuše daleko – to se mi zas tak moc nezdá. Maximálně 15 minut tramvají či autobusem.
Ale vsadím se, že na mapě Prahy bazény jsou vyznačené. Z Písnice v létě bych asi jel na Šeberák (než zezelená). Ale na podzim jsem viděl skorce se koupat v Kunratickém potoce. Tam bude určitě i pěkná tůňka pro nějaké víly.
PS dejte vědět až se půjdete do potoka koupat – uděla bych čumilům vstupenky, abyste potm měly prašulky na desinfekci odřenin.