Barbora9

Kde je v Brně obchod s věcmi pro malé děti?

Zítra tam jedu kamarádce na návštěvu a potřebuji koupit nějaké dárky pro mimčo, Brno celkem znám, tak prosím název obchodu a kde se nachází, díky moc.

Odpovědi
MarkettB

Skoč do Babycaru – určo něco seženeš.
Babycar.cz
Božetěchova 97a
612 00 Brno – Královo Pole

PO – PÁ 9,00 – 19,00 HOD
SO – NE 10,00 – 15,00 HOD

XenieRo

Taky jsem ho dětem koupila. Koupila jsem ho na mujkoberec.cz. Odkud ho mas ty? A jaké téma jsi koupila?

Pajka.111

Hele, dneska dárek nekoupíš nikde… bohužel prostě… ale :) Na netu seženeš krásný věci. A pokud chceš inspiraci, pak doporučuju koupit kreslící koberec od mujkoberec.cz. Vynikající věc. Děti krásně zabaví. Fakt doporučuju.