Greneia

Kde je v Brně kamenný obchod s bylinkami?

Hledám po Brně kamenný obchod s bylinkami, všude narážím na e-shopy, věděla jsem o jednom na Poříčí, ale tam to zrušili.

Nejlepší odpověď
člověk

už se to nedá finančně utáhnout tak všichni končí,a také higiena to válcuje,
všechny možné bylinky jsou v lékarnách,ale bohužel je to průmysl,tak kvalita pokulhává
proto doporučuji kupovat jen české výrobce,ne dodavatele

Další odpovědi
anonym

Dobrý den.Léčivé rostliny i vážené prodává lékárna Brno,Palackého 114.

Zdroj: www.leciveros­tliny.com

fortin

Na Kolišti vedle pohřebnictví. Pak Štefánikova ulice, hned za křižovatkou s Kotlářskou.

Málče

Dobrý obchod je na Radnické ulici č.5 U ZLATÉ KORUNY. Mají tam velký výběr bylinek.
Ráda tam nakupuji.

Greneia

Pro Člověk
v lékárně bych si to právě kupovat nechtěla, ráda bych sypané bylinky, navíc v lékárně není dobrých 80% bylinek a o 100% přírodnosti bych pochybovala. A že to zrušili, tj. velká škoda :(

Petr B

Obchod s velikym vyberem bylinek je na rohu Zahradnicke a Porici. Centrum bylin. Maji veci, ktere jinde nemaji a umi dobre poradit