SonsyMite

Kde je ten sníh?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jen ať tam je . Na horách je …tak si zajeď zalyžovat a zde ve městech tu břečku ,co by z něj byla nepotřebujeme.

Další odpovědi
Jikra

Dosť bolo snehu za poslední 2roky.Ať si ho nechaj na horách,hanulka má 100% pravdu.

Drap

Vidím ho z okna. Sice nic moc, ale je bílo

arygnoc

no prece tady:

http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/blbinky-ve-vyhledavaci-googlu-zapnete-si-zimu-v-prohlizeci/sc-4-a-161533/default.aspx

Zdroj: www.zive.cz/bles­kovky/blbinky-ve-vyhledavaci-googlu-zapnete-si-zimu-v-prohlizeci/sc-4-a-161533/default.aspx