Comanch

Kde je teď matějská pouť v Praze?

Chystám se v pátek na Matějskou. Nevíte kde teď jsou nějaké atrakce? Vím, že jsou snad celoročně na Výstavišti. Nevíte kdy je na Opatově, případně odkaz na jejich stránky? Děkuji

Nejlepší odpověď
venkovan

Matějská byla a je v Julděfuldě. Nicméně ta prává je jen v předjaří, potom už je to jen atrakce. A ty ostatní – www.praha.eu a podívat se na kulturní programy jednotlivých městských částí na které ze lze z webu magistrátu proklikat.

Další odpovědi
Děda Louda

To musíš přijet v únoru.