Avatar uživatele
mosoj

Kde je těch pět bodů pro nominovaného uživatele ?

Doplňuji:
Ano Beer to vystihl. Jeden veliký převeliký bordel ! Pohrdavé přehlížení uživatelů majitelem serveru. Naprostá absence informací nahrává jenom k dusné atmosféře na těchto stránkách. Je to záměr nebo neodbornost ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, johana 56, Drap, beer, www, anonym, briketka10, Illines před 4372 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Asi ji napřed musejí schválit. Taky jsem si všimnul, že někde je už velký zelený palec, jinde vidím nominace bez palce…
Pokud ale myslíš to, že nejseou i po schválení připsány – v bodech všeobecně je dost velkej bordel. Mám osobně pocit (ale jen pocit), že mně chybí dokonce stovky bodů! Jenže jsem ještě nijak nezkoumal, ani zvlášť nesledoval, teprve až se to začalo zde řešit ))
Doplňuji:
Ke tvému doplnění:
Kamaráde, asi to bude obojí. Záměr i neodbornost hraníčící s neschopností ))

Upravil/a: beer

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www, mosoj Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Tak jsem šel i do diskuze a musím souhlasit s vámi oběma. Sice už není k tomu co dodat, ale vidím, že nejsem sám, koho zdejší systém přinejmenším štve. Zkusím proto nominovat odpověď Beer a počkáme, co se stane 😁!
Doplňuji:
Hotovo. Na jeho účtu žádná změna ☹.
Beer, dej pak vědět co bylo dál, OK? Díky.
P.S: stejně je mám to ale k ..nu 😁

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

budou asi utajené

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Možná to jsou ty, které mizí z celkového hodnocení, a potom vzniká ten rozdíl mezi hodnocením a profilem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mosoji já zase přemýšlela o tom, jak je možné, že u mé otázky :

Proč se říká například „policie není k ničemu“ logicky zní lépe „policie je k ničemu“ ? slýchávám to ve zprávách..

nominovala jsem Annas i zzzzz a obě jejich odpovědi mají zelené palce vpravo a tím se otázka uzamkla ??

Doplňuji:
hele a teď jsem od Vás dva dostala od Drapa a Kohuta, ale i tak mi 4 z profilu
ZMIZELY CO TO JEE MÁM DNES RADĚJI VZÍT NOHY NA RAMENA ??

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Dne se již nedivím, že majitel těchto stránek byl v Tv odmítnut skupinou podnikatelů v čele s Tomio Okamurou.

před 4372 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
beer

Ale ??? Asi bude tak dobrej jak si myslíme. Teda alespoň někteří )) A to si ještě nechají dělat polovičku své práce uživateli )
Když si vezmeš schopnosti majitele, k tomu přidáš pár jeho známejch jako adminy – smrtelná kombinace. My se pak můžeme třeba posrat, ovšem oni vydělávají ))

před 4372 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Odpověď beera nominoval www nic se nedělo.
Když jsem ji nominoval já jako tazatel otázka se zamkla a ukázal se zelený palec. Body nikde.

Před tím jsem nominoval odpověď u mojí otázky ze „7 třídy“ otázka se zamkla a fertich. Nyní když se na ní podívám je tam zelený palec, který tam ale před tím nebyl.
Body také nikde.

TO JE ALE VÝZKUM ZA NĚKOHO JINÉHO !!!!!!!

před 4372 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet