Pokročilý

kde je podle Vás ta nejlepší čokoláda na světě?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle odborníků získaly nejvíce ocenění pro hořké a mléčné čokolády produkty od výrobců Amedei, Michel Cluizel a Valrhona. Tyto značky se drží na špici již delší dobu a jejich umístění na prvních příčkách se dalo očekávat. Mezi nejvýše oceněnými je však i řada překvapení. Jako nejlepší neochucené hořké čokolády (Bean to Bar Best Dark Bar) porota vybrala i dvě málo známé značky Duffy´s a Askinosie, mezi nejlepší ochucené mléčné čokolády (Best Flavoured Milk Bar) se zase dostala značka Rococo.

Mně nejvíc chutná 70% česká čokoládá Karla.

Zdroj: http://www.femina.cz/magazin/z abava/nejlepsi-cokolady-sveta- podle-academy-of-chocolate.htm l

Další odpovědi:

Zlatý

Nejlepší čokoláda je belgická čokoláda.Je z kakaových bobů.

Pro me : Belgicke pralinky , Ritter sport - rum, rozinky , mlecna R.S ..... , Studentska pecet , nebo nejlevnejsi nase Arasidova. :-) Podle toho take vypadam. :-( -iv-

Bronzový

U mě ve skříni
Doplňuji:
Jednou jsem jedl levnou čokoládu z Turecka a ta chutnala jako sádlo s cukrem a kakaem. Od té doby ty levné nekupuji. Dobré jsou německé, rakouské, naše z Orionky je taky dobrá.

Zlatý

ta co je po ruce.

a je to pravda.

Stříbrný

A na nejlepší barvu na světě se neptáš =P =D

Pokročilý

Byla jsem na exkurzi v jedné švýcarské čokoládovně a tam měli tu nejlepší čokoládu, co jsem zatím ochutnala :)

Bronzový

chutná nám Geisha a dobré jsou i hořké čokolády z Lidlu.

Pokročilý

Mě nejvíce chutná čokoláda Toblerone, jinak mám tetu ve Švýcarsku a čokoláda je přímo báječná, jen se rozplývá na jazyku ...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.