Kde je otázka od Jahody?

čím porušila kodex že byla smazána? nebo ve které větě bylo vulgární slovo? a kde byl nevhodný obsah?
Doplňuji:
Otázka byla přesunuta do kategorie Aktuality.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
led

Je to veľmi vážne.
Podľa otázky Jahody som sa pozrela na profil menovaného v otázke

člen od 2/2011
Ceske Budejovice
má len jeden príspevok. Zjavne ide o Alter Ego (druhé ja) niektorého užívateľa, ktorý sa určite neprizná a asi to on (ona) vymazal
Doplňuji:
V prípade odstránenia mojej odpovede, dala som ju Jahode do diskusie:
http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/muze-se-dotycny-priznat-proc-mi-smazal-otazku

Další odpovědi
panenka

Otázka byla smazána, protože jste nedbala přesunu administrátorem a ji přesunula zpět do kategorie, kde neměla co dělat.

Administrátor
Odpovědi.cz

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-se-dotycny-priznat-proc-mi-smazal-otazku

Jahoda

Buraku, nevím, je to celé nějaké divné. Nelíbí se mně to.

Panenka je admin?

anonym

ne Panenka admín není já už to pochopila

Jahoda

S přiloženým odkazem jsem to taky pochopila. Bez něho ne. :)