Zlatý

kde je nejvyšší pravděpodobnost sbalit potenciální manželku?

..a nevíte o nějakým dobrým místě v ČR, kde by bylo možný, jak říkáme u nás na moravě, to have fun?
Doplňuji:
tak já nevím ..tak kde jinde choděj ženský, který se "ještě nemaj dobře"? Vyjma sportovních stadionů, pánč nejsem nějakej hokejista apod. ..ani Agneta neví? Děkuji děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

v shopinng parku, na benzince či v KFC

Na facebooooooku, značka- kačeří huba:-ooo

Další odpovědi:

v zábavním parku, vodní svět, ski park..

Doplňuji:
Pokud umíš lyžovat,tak ve ski parku,zlom jí nohu a pak se o ní můžeš starat a bude ruka v rukávě.

Stříbrný

ve Špindlu

Doplňuji:
Tak tobě jde o chuděry (který se "ještě nemaj dobře"?)...tak to musíš na Chánov (proslulé nejbídnější sídliště):DDD
Já myslela, že se ty chceš mít dobře, a hledáš nějakou prachatou - třeba v židovské knihovně, nebo proč ta židovská knihovna?

Stříbrný

Chybí jiná možnost. Velká pravděpodobnost je spolužačku ve škole a spolupracovnici v zaměstnání.

Stříbrný

v opeře, divadle..

Zlatý

Tipla bych Ťa na blbinky. :-) Babu si musiš najsť tam a taku, aby Ti přistala ! :-) Ve Špindlu fajnu lyžařku, v divadle tu, co rada čučí na koncerty či Rusalku v obřich rozměroch (čučela jsem na ni jak vyorana myš), v knihovně zapartu čtenařku, co Ťa bude poučovať, v "šopinu" taku, co tuži jen šopinovať. Tož na blbiny jest zabava, šwiat pod vodu. Tož sa zabav - Have fun ! :-)))))))))))))))))))))))

Pokročilý

v shopinng parku, na benzince či v KFC

Zlatý

Doplňuji:
Tam nejsnáze najdeš hodlku se zájmy podobnými tvým...
;-)

Bronzový

v židovský knihovně

Kde na Moravě se mluví tak, jako mluvíš ty?

v židovský knihovně

Doplňuji:
Unás je jenom vědecká knihovna,ale kdybych se chtěl nějak párovat určitě bych se vyhnul hlavnímu městu,protože by si mě tam láska sama našla.

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

marci1: ach jo, to je komunikace ..ty nemluvíš, ty hovoříš ..ty jsi jazykářka?

Zlatý

zjentek

gecco: jak můžeš za tak krátkou chvíli vědět, že mám rád mickey mouse a toho ducka a že se vždycky vožeru na tobogánu?

Stříbrný

Agneta

právě jsem doplnila:D

Zlatý

zjentek

a jiný místo, kam choděj, už neznáš?
"Nějakou prachatou" ..to myslíš takovou, co na to šla přes rozkrok před časem, vyšla jí finta (nebo umřel) a neska zase loví na falešnou image? Né to nehledám ..vlastně to ani není otázka "pro mě", je to otázka potenciálního výskytu "ještě nemaj dobře" ..kam chodíš třeba ty?

Stříbrný

Agneta

Tak já v každém evropském hlavním městě nezapomenu navštívit Národní galerii, kde jsem mimochodem byla už x-krát oslovena. Tam se volové prostě nevyskytují, a tak mohu jen doporučit :DDD

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.