Avatar uživatele
zjentek

kde je nejvyšší pravděpodobnost sbalit potenciální manželku?

..a nevíte o nějakým dobrým místě v ČR, kde by bylo možný, jak říkáme u nás na moravě, to have fun?
Doplňuji:
tak já nevím ..tak kde jinde choděj ženský, který se „ještě nemaj dobře“? Vyjma sportovních stadionů, pánč nejsem nějakej hokejista apod. ..ani Agneta neví? Děkuji děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? quentos, gagaga, marci1, jjj123456789, Agneta, anonym, zzzlatokopka před 3363 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

v shopinng parku, na benzince či v KFC

Na facebooooooku, značka- kačeří huba:-ooo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

v zábavním parku, vodní svět, ski park..

Doplňuji:
Pokud umíš lyžovat,tak ve ski parku,zlom jí nohu a pak se o ní můžeš starat a bude ruka v rukávě.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

ve Špindlu

Doplňuji:
Tak tobě jde o chuděry (který se „ještě nemaj dobře“?)…tak to musíš na Chánov (proslulé nejbídnější sídliště):DDD
Já myslela, že se ty chceš mít dobře, a hledáš nějakou prachatou – třeba v židovské knihovně, nebo proč ta židovská knihovna?

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

v zábavním parku, vodní svět, ski park..

Chybí jiná možnost. Velká pravděpodobnost je spolužačku ve škole a spolupracovnici v zaměstnání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

v opeře, divadle..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

v zábavním parku, vodní svět, ski park..

Tipla bych Ťa na blbinky. 🙂 Babu si musiš najsť tam a taku, aby Ti přistala ! 🙂 Ve Špindlu fajnu lyžařku, v divadle tu, co rada čučí na koncerty či Rusalku v obřich rozměroch (čučela jsem na ni jak vyorana myš), v knihovně zapartu čtenařku, co Ťa bude poučovať, v „šopinu“ taku, co tuži jen šopinovať. Tož na blbiny jest zabava, šwiat pod vodu. Tož sa zabav – Have fun ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wertos1

v shopinng parku, na benzince či v KFC

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

v zábavním parku, vodní svět, ski park..

Doplňuji:
Tam nejsnáze najdeš hodlku se zájmy podobnými tvým…
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jjj123456789

v židovský knihovně

Kde na Moravě se mluví tak, jako mluvíš ty?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

v židovský knihovně

Doplňuji:
Unás je jenom vědecká knihovna,ale kdybych se chtěl nějak párovat určitě bych se vyhnul hlavnímu městu,protože by si mě tam láska sama našla.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

marci1: ach jo, to je komunikace ..ty nemluvíš, ty hovoříš ..ty jsi jazykářka?

před 3363 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

gecco: jak můžeš za tak krátkou chvíli vědět, že mám rád mickey mouse a toho ducka a že se vždycky vožeru na tobogánu?

před 3363 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

právě jsem doplnila:D

před 3363 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

a jiný místo, kam choděj, už neznáš?
„Nějakou prachatou“ ..to myslíš takovou, co na to šla přes rozkrok před časem, vyšla jí finta (nebo umřel) a neska zase loví na falešnou image? Né to nehledám ..vlastně to ani není otázka „pro mě“, je to otázka potenciálního výskytu „ještě nemaj dobře“ ..kam chodíš třeba ty?

před 3363 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Tak já v každém evropském hlavním městě nezapomenu navštívit Národní galerii, kde jsem mimochodem byla už x-krát oslovena. Tam se volové prostě nevyskytují, a tak mohu jen doporučit :DDD

před 3363 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek