AlenkaNov.

Kde je nejlevnější a nejlepší bruslení, prosím?

Budu týden v Brně. Kde je nejlevnější a nejlepší bruslení,abych zašla s holkama, prosím?

Odpovědi
terry

Přece na přehradě. Pokud bude ještě mrznout.

Orange

Rybník? Nebo ta přehrada co tam máte.

honza19hk

nejlevnější je na rybníku,ale pozor není dostatečný mráz na to aby byl led dostatečně únosný. U hasičů se říká že led je únosný pokud 6 dní po sobě je teplota alespoń v noci pod –10°C nebo pokud led dosáhne tlouš´tky 20cm.
Což pochybuji že by bylo.Rozhodně lepší by bylo jít na stadion.
Akor na tekoucích vodách (což řeka je i včetně přehrady) je riziko proboření daleko vyšší než na rybníku,jelikož proudění vody způsobuje,že led není všeude stejně silný ale z vrchu to nelze poznat.Zvlášť když je zasněžený.